Powrót do Galerii Zdjęć

Samorządowe Przedszkole Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim skończyło 60 lat

31 maja 2017 roku dla Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim był dniem szczególnym. Przedszkole świętowało swój okrągły 60-ty jubileusz połączony z uroczystością z okazji Dnia Mamy i Taty.

Organizatorem wydarzenia byli Pani Barbara Musiał Dyrektor Przedszkola, grono pedagogiczne, pracownicy Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkola realizujący projekt „Integracyjne Przedszkole Krasnala Hałabały – równy start w obliczu nierównych szans”, a w szczególności rodzice i dzieci uczęszczające do przedszkola.

W uroczystości uczestniczyli: Pan Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie, przedstawiciele samorządu powiatu ropczycko – sedziszowskiego, gminy Wielopole Skrzyńskie, Urzędu Gminy Wielopole Skrzyńskie, pracownicy i emerytowani pracownicy przedszkola, dyrektorzy placówek oświatowych z terenu gminy i jednostek organizacyjnych, rodzice oraz dzieci.
Przybyli goście wręczali przedszkolakom prezenty z okazji okrągłych "urodzin" placówki.

Z okazji jubileuszu przedszkolaki przygotowały ciekawy program artystyczny. Dla dzieci było to ogromne przeżycie, ale dzielnie z uśmiechem na twarzy recytowały wiersze i śpiewały piosenki, otrzymując od zebranych gromkie brawa.

Następnie głos zabrał Pan Marek Tęczar, który w swoim przemówieniu złożył Pani Dyrektor
i wszystkim pracownikom gratulacje i wyrazy uznania za tworzenie placówki bezpiecznej oraz przyjaznej dzieciom, która cieszy się uznaniem środowiska lokalnego.

Całości uroczystości dopełnił wspaniały tort jubileuszowy.

Dla całej społeczności skupionej wokół przedszkola był to dzień pełen emocji i radości.

Udostępnij: