Powrót do Galerii Zdjęć

Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Genowefy Bokota z Glinika

Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Genowefa Bokota z Glinika. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, ponieważ nasza Czcigodna Jubilatka Pani Genowefa w dniu 20 stycznia 2017 roku ukończyła 100 lat!

Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki, nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii gminy Wielopole Skrzyńskie.

W związku z tym pięknym jubileuszem z wizytą do Zacnej Jubilatki przybyli: Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Wielopolu Skrzyńskim Pani Danuta Szostak oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS Oddział w Ropczycach Pan Marek Pająk.

W uroczystości  uczestniczyła rodzina dostojnej Jubilatki. Były życzenia, kwiaty oraz upominki. Jubilatce życzono dużo zdrowia  wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia, oraz aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych. Setne urodziny to piękny cały wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także pracą i poświęceniem dla dobra bliskich. Sto lat w życiu to czas bogaty w wartości, źródło wiedzy, doświadczeń i życiowej mądrości.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu.

Udostępnij: