Powrót do Galerii Zdjęć

Cykl zajęć edukacyjno sportowych oraz konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wielopole Skrzyńskie

W Publicznym Gimnazjum w Wielopolu Skrzyńskim w XI i XII/2015 roku zorganizowano cykl zajęć edukacyjno sportowych oraz konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wielopole Skrzyńskie.
Przeprowadzono 28 godzinne warsztaty karate z elementami samoobrony (14 spotkań po 2 godziny spotkanie), w hali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Wielopolu Skrzyńskim. W każdym spotkaniu aktywnie uczestniczyło od 19 – do 24 osób. Zorganizowano także konkurs plastyczny dla 25 osób. Finał konkursu i rozdanie nagród z udziałem przedstawiciela PZU odbyło się 14 grudnia 2015 r. o godz. 18:30, w hali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Wielopolu Skrzyńskim. W uroczystości uczestniczył Pan Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie.
W związku z tym wydarzeniem zakupiono nagrody rzeczowe oraz słodycze dla dzieci. Uczestnicy zostali poinformowaniu o finansowaniu nagród ze środków PZU SA.
Dziękujemy sponsorowi PZU SA, organizatorom w szczególności Panu Markowi Tęczarowi – Wójtowi Gminy, Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Wielopolu Skrzyńskim, za udostępnię hali i sprzętu, Panu Wiesławowi Schab za profesjonalne przygotowanie realizowanych zadań oraz Panu Wiesławowi Król za pomoc w zorganizowaniu konkursu plastycznego.

Wyniki konkursu plastycznego:

  • Łukasz Krajewski - Glinik
  • Gabriela Król – Glinik
  • Seweryn Mazur – Wielopole Skrzyńskie
  • Martyna Król – Glinik
  • Zuzanna Łuszcz – Wielopole Skrzyńskie

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Organizacja zajęć edukacyjno – sportowych oraz konkursu plastycznego sponsorowana jest przez PZU SA.

Udostępnij: